Forum klanu Dark Alliance <<DA>>

Zapraszamy na wspolne dyskusje (oczywiscie w temacie AvP2)


#1 2008-02-15 13:48:01

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

<<DA>> vs. [NoMercy]

w ciagu najblizszych 2 tygodni dojdzie jednak do meczu z NoMercy...

Offline

 

#2 2008-02-15 18:51:50

[NoMercy]Alucard

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 31

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

No w końcu jakieś konkrety xD

Offline

 

#3 2008-02-15 19:04:17

ToKI

DA Member

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 134

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Nareszcie cos się dzieje na scenie...
pozdroALL


AVP not fore live just for FUN

Offline

 

#4 2008-02-20 00:30:54

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

codziennie jest na forum ktos z NoMercy i nikt do tej pory nie probowal ponegocjowac terminu meczu...
ciezko u was z dyplomacja bez Maggota

Offline

 

#5 2008-02-20 09:13:32

RaaFF

Tubylec

2098383
Skąd: Kingston Upon Hull
Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 63

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Magg do końca oddał się pogłębianiu swojej wiedzy, nie wiem  czy chłopak jeszcze żyje A ja w imieniu wszystkich się wypowiadac nie bede bo potem: jednemu nie pasuje bo idzie na dupy, inny chce isc na piwo.... etc etc etc ale nie martw sie w koncu zapewne uda sie wypracowac jakis dogodny termin ;p

Offline

 

#6 2008-02-20 11:17:50

[NoMercy]Alucard

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 31

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

No co miał być meczy w niedziele wieczorem ;] nie rozumie Twoich obaw  nataq?

Offline

 

#7 2008-02-21 12:34:07

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

no ja tez nie rozumiem moich obaw... w koncu ustawiamy sie na mecz dopiero 7m-cy
moze byc mala zmiana z niedzieli na poniedzialek wieczor??

Offline

 

#8 2008-02-21 14:08:15

RaaFF

Tubylec

2098383
Skąd: Kingston Upon Hull
Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 63

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

jeśli nic mi sie w robocie z grafikiem nie zmieni, to mi pasuje ;d nie wiem jak reszcie Jakby co to mozemy zagrac rok po pierwszym meczu

Offline

 

#9 2008-04-03 17:33:20

*ReD_DraGon*

DA Member

2407855
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 165

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

to kiedy wreszcie zagramy mecz z NM??


"Nie mów DZIĘKI tylko bierz do ręki póki miękki"

Offline

 

#10 2008-04-03 17:54:22

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

z tego co wiem oni są gotowi w każdej chwili  z nami zagrać a nam ciężko się ustawić nawet na trening

Offline

 

#11 2008-04-10 02:17:05

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Co prawda jestesmy jeszcze w fazie budowania optymalnego i zgranego skladu i wg mnie nie powinnismy sie jeszcze czuc mocarzami sceny ale jak czytam jak zawsze ciekawe fora klanowe  to widze ze niektorzy juz uwazaja nas za groznych przeciwnikow i co smieszne dla lidera zaslozonego klanu nie potrafi tego otwarcie przyznac
Mowa oczywiscie o Wincencie ktory juz tradycyjnie wycofywuje sie z klanowki w ktorej nie jest pewny dominacji kto zna choc troche tego typa to wie o czym mowie i choc nazwal nas miesem armatnim to zwyczajnie obawia sie zagrac pozostawiajac jak zwykle nielatwe mecze niezawodnemu Hooliganowi, HellStormowi i innym...
nie dziwie sie teraz graczom ktorzy powiedzieli NON MERCI werbujacemu wszystkich polskich klanowiczy do NM
w kazym wielkim klanie liderzy biora na siebie ciezar i odpowiedzialnosc w najciezszych meczach bo sa zazwyczaj niepodwazalnie najlepsi(np. ja;p -JokE-)

Najprawdopodobniej w tym m-cu dojdzie do klanowki tak wiec jak to mowi Crow " Trening , trening i jeszcze raz wino kobiety i spiew"
proponuje powaznie wziac sie do pracy nad forma bo wiesci z forum NonMerci budza groze " Mowia ze jestesmy najlepsi...        strzezcie sie.......  

Offline

 

#12 2008-04-10 09:23:31

[NoMercy]Destroyer

Przechodni

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 3

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

<<DA>>NaTaQ napisał:

Co prawda jestesmy jeszcze w fazie budowania optymalnego i zgranego skladu i wg mnie nie powinnismy sie jeszcze czuc mocarzami sceny ale jak czytam jak zawsze ciekawe fora klanowe  to widze ze niektorzy juz uwazaja nas za groznych przeciwnikow i co smieszne dla lidera zaslozonego klanu nie potrafi tego otwarcie przyznac
Mowa oczywiscie o Wincencie ktory juz tradycyjnie wycofywuje sie z klanowki w ktorej nie jest pewny dominacji kto zna choc troche tego typa to wie o czym mowie i choc nazwal nas miesem armatnim to zwyczajnie obawia sie zagrac pozostawiajac jak zwykle nielatwe mecze niezawodnemu Hooliganowi, HellStormowi i innym...

Ty masz problemy chyba...

czekaj niech pomyśle... ja zjade zapewne 1 na 1 kazdego z was, Hooligan jedzie pulsem mnie ( nie mam juz tej formy co kiedys ) wiec i Hooligan zjedize kazdego z was 1 na 1 ... Wincent jedzie mnie prawie do 0 kazda rasa i klasa... (no prawie) czemu Ty myslisz ze gracz tak dobry ma grać... no nie boj sie tego słowa z 'noobami" ? noob z ang - newbie - poczatkujacy.

po co wysyłaś profesjonalnego morderce na zwykłego zebraka ?

Zastanow sie nad tym co mowisz i nie opieraj swoich opini o innych na podstawie własnych pogladow, zwlaszcza totalnie nie znajac sytuacji.

Offline

 

#13 2008-04-10 12:38:04

Cabal

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 31

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Co jak co ale Win zamiata i tu nie ma co gadać ,a po co te całe ceregiele ,panowie (panie)Zagrajcie sparing nieoficjalny i sprawdzcie na czym kto stoi lub jesli kogos to nie satysfakcjonuje to oficjalny i wtedy można się takie gadki się bawić  xD

Offline

 

#14 2008-04-10 15:10:06

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

po1. witam Cie destroyerze
a po2. nie bulweruj sie tak bo Ci zylka peknie i bedziesz mial problemy natury fizjologicznej scena zawsze byla przepelniona miedzyklanowymi pogruzkami, prowokacjami i wzajemnym tyraniem sie.. ale nie pamietam zeby ktos tak bral to na powaznie jak NM...
nie jestem Waszym wrogiem ani nie czuje do Was jakiejs nienawiesci.. nawet uwazam ze wielu z was to pozadne chlopaki
to ze Wincent stwozyl taka atmosfere to juz inna sprawa, ale nie uwazam z powodu zartobliwego, podgrzewajacego klimat klanowki gadania powinny zaczac sie jakies klotnie :\ nie potraficie nawet toczyc normalnej gry slownej tylko sie jezycie odrazu...
Ale jesli juz uwazasz Destro ze z nas takie nooby to zagraj w tym meczu profesjonalny morderco nie sadze abys zagral bo wiesz jakie prezentujesz umiejetnosci.. nie boj sie tego slowa jestes slaby a nas wyzywasz od noobow...? zjedziesz kazdego z nas??!! LOL!
Nigdy nie sprawiales mi problemow nawet na survie a dm sam wiesz jak grasz prawda jest taka ze nie tylko ja od nas Cie zjade
A co do Wincenta to nie rozumiem Twojej fascynacji nim bo to zadna rewelka jak na lidera a ja nie jestem poczatkujacy ani bez formy wiec do 0 mnie nie pojedzie hehe:) ale do rzeczy:
Proponuje przesledzic historie klanowek NoMercy w ostatnim czasie w ktorych ty oczywiscie udzialu nie bierzesz Winc zagral z NH hva - oczywiste ze snipers i Minigum wygraja, a 2 mecz w ktorym wystapil to meczyk z Delta
Pozatym jestem na scenie dluzej od ciebie wiec nie mow mi ze nie znam sytuacji bo jak widzisz ta teoria ma swoje podstawy w praktyce
mam nadzieje Destroyer ze nie bierzesz gry avp tak serio jak Olek (pozdr. wpadnij na forum;p ) i chyba rozumiesz ze dodanie pikanterii to co innego niz zawistne bezsensowne wrzuty
skoro nie potraficie wymyslic nic zabawnego to darujcie sobie te komentarze...
pozdrawiam cale Non-Merci nowbies

It's Only Game Guys;)

Offline

 

#15 2008-04-10 15:37:32

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Siema destoyer już niedługo się zmierzymy

Offline

 

#16 2008-04-10 16:05:32

Orochimaru [S-Elite]

Spamer xD

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 82
WWW

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Po pierwsze nie biore tej gry serio tylko że rozwalaa mnie puste pogróżki takie jakie ty walisz , a na survie nic nie prezentujesz bo jedyne co widziałem to chowasz sie na quarze na górze z miniganem czasem w ventach Widze że nataq sie kreuje na pro gracza.. i zagraj z destrem 1 na 1 albo pokaż kto tu jest wstnie z da go zjechać.. hmm kogo ja tu takiego widze Wks jedziesz z destro badz pro jak nataq
Noi fakt tylko w polsce klany potrafia sie jechać bez powodu.. a ty nataq przebijasz wszystko .. o nie winny.. ;] heh nie chce mi sie wdawać w bezsensowną przeczke w której znowu wykasujesz mi połowe postów bo nie będziesz umiał na nie odpowiedzić konkretami.. heh  pozdro nataq  Twój ulubiony gracz Oro

Offline

 

#17 2008-04-10 16:35:26

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Yeahh nie mija godzina a Olek juz sie pojawia z pozdrowieniami
dawno Cie nie bylo wpadaj czesciej i pamietaj jedno: co kolwiek przez te 6lat sie utarlo o mnie to Ty przebiles mnie w 2 lata jakie jestes na scenie i badz tez w koncu pro-player i pojaw sie pod real nickiem,anie 3masz sie grupy noobow i tylko ten Twoj stagg slychac przez to nie widzisz co sie dzieje dookola twierdzac ze sie chowam
Jak zwykle malo konkretny choc duzo wygadany ale i tak nice2cu and ur real nick:) wpadaj czesciej
jak mi tego brakowalo:P dziwne zarzuty, falszywe oskarzenia i obelgi hehe prawie jak kiedys polska scena odzywa

p.s.
nie bede nakazywal grac jakies bezsensowne duale ale przypuszczam ze i wks pojechalby destro na TDM, a 4innych napewno:D
aja mam nadzieje ze Destro moze jednak zagra w klanowce

Offline

 

#18 2008-04-10 17:15:37

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Siema olo z destro. gram czasem na survie poza tym  to ziom z mojej wiochy,mówiąc już niedługo się zmierzymy mam na myśli zbliżający się mecz z [NoMercy] i nie wiem o co ci kaman ze z kimś jadę,ale chyba nie w temacie jesteś.

Ps.[NM] może zrobimy dziś wieczorkiem jakiś wspólny trening,fajnie mi się dziś z wami grało na waszym serwie

pozdro all

Offline

 

#19 2008-04-10 17:37:59

Cabal

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 31

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

O panowie, widzę ze tu czy ktoś chce czy nie chce to powstał konflikt ,a jako że to specyficzna gra konflikt da się rozwiązać tylko w 1 sposób xD...Jeśli pozowlicie to chciałbym być świadkiem tego pojedynku wokół ktorego jest tyle pikanterii to będzie uczta dla oka A tym samym moge być bezstronnym widzem

Offline

 

#20 2008-04-10 17:45:12

*ReD_DraGon*

DA Member

2407855
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 165

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

ej po co te stresy??;/  po co ta glupia gatka... skonczcie temat i ch*j... a moim zdaniem Nataczq niepowinnas pisac w ten sposob o innych graczach...   

PEACE!!


"Nie mów DZIĘKI tylko bierz do ręki póki miękki"

Offline

 

#21 2008-04-10 18:05:08

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

to tylko pewne niedomówienia a nie konflikt

Offline

 

#22 2008-04-10 18:48:38

Orochimaru [S-Elite]

Spamer xD

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 82
WWW

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

nie.. cokoliwek sie utarlo omnie przez całe życie to ty przebijasz to wszystko moj ty ulubiony CL też czasem z toba gram wks nawet na naszym servie czy fb i wbrew pozorom że jestem zły wredny zmieniam nicki i kickam z serva wszystkich członków DA spoko sie z toba gra tylko że to było wymierzone bardziej w Nataczka niz w Ciebie wiec sry jak coś i że tego nie załapałeś a tak w ogóle bez staga idzie mi lepiej niż z z mój drogi administratorze .. Obecnie nie gram i sie nie pojawiam:)a jak pojawiam to sporadycznie. chyba sam rozumiesz matura ważniejsza niz jakaś tam gra;) wsumie nie byle jaka ale zawsze gra
Destro to mój stary znajomy, stary bardzo dobry znajomy i nie pozwole żeby ktos go obrażał albo bez podstawnie się wywyzszał..
Heh ja pro playerem nie ejstem i nie chce byc wiesz nie doruwnuje tobie.. może jak mnie kiedyś weźmiesz na nauki to kto wie
Btw nie musze się logować żeby tu zaglądać Wkońcu to moje ulubione forum
Morał z tego wszystkiego jest taki że Red ma racje

Offline

 

#23 2008-04-10 19:32:15

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

caly Oluś jego musi byc zawsze na wierzchu
btw skoro lepiej Ci idzie bez stagga to po co to uzywasz?:] szkoda ze nie grasz ale moze zaczniesz przynajmniej madrzej gadac po maturze;p albo i nie rowniez uwazam ze Red ma racje choc jak mowilem dla mnie to nie jest zaden konflikt i nie ja go rozpoczalem..
no i wytlumacz mi kto tu obrazil destroyera?? bo wywyzszal to sie on twierdzac ze nas pojedzie wszystkich
i przebijam wszystko ale nie Ciebie drogi Elite member, a nawet jesli jeszcze nie to i tak idziesz dynamiczniejszym tempem wiec szybko nadrobisz

p.s.
nigdy nie slyszalem aby ktos z naszych dostal kicka na S-Elite wiec chyba kopnales tych lamerow od Dido co sie pod nas podszywaja
tak wiec Gj Oro

Offline

 

#24 2008-04-10 19:48:23

Orochimaru [S-Elite]

Spamer xD

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 82
WWW

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

po co?? bo jestem w klanie stagerów.. i bez staga sobie juz cos udowodniłem.. a ze stagiem nie.. Takie małe wyzwanie  i sprawdzenie maxa, i wbrew pozorom często gram bez staga na tdm, tylko przewaznie jak śa naprawde dobzi gracze.. wtedy zaczyba się zabawa ;)Noi gra bez staga mi sie znudziła.. za łatwo hs i gra jest schematyczna.. chyba rozumiesz ;)Co do wyzwisk chodzi o twoje podejscie do nm noi to że zawsze stane po stronie destra ;] chyba rozumiesz przesłanie " tam gdzie destro sie kłuci ja ide za nim.." mozna powiedzieć że to jest pewnego radzaju zobowiązanie Osobiście szanuje każdy klan każdego gracza.. dlatego irytuja mnie docinki na rózne tematy.. nie lubie gier podtekstami..
A na elite kopie tylko hakerów:) jak ktos naprawde lami to daje na obsera i mute czekam na pcm z przeprosinami, Ale przewaznie ludzie wychodzą wtedy..;] Nie uznaje tylko wyzwisk.. przeklnij po moim upomnieniu i mozesz się pożegnac z servem. kultura to podstawa ;]
A wbrew pozorom to nie oni byli ale to nie moja sprawa a z tym kickaniem była mała ironia jak to ludzie mnie widza źle jak na róznych servach biore l2/l1.. heh
Po maturze ide słuzyc Ojczyźnie na 15 lat heh

Ostatnio edytowany przez Orochimaru [Elite] (2008-04-10 19:51:06)

Offline

 

#25 2008-04-10 20:02:28

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

o ho zaczyna się

Offline

 

#26 2008-04-10 20:11:04

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

no prosze grasz na public bez stagga zaraz mi powiesz ze na surv nie stagujesz
nie uwazam gre z najlepszymi staggerami za max.. stagg pulsem to maly blad tej gry ktory mozna opatentowac i wyszkolic do perfekcji
nauczenie sie tego nudnego schematu jest tylko kwestia czasu.. malo ludzi czerpie przyjemnosc z gry pulsem na reflex i uniki a nie na wieczny stagg i crouch+ walk ktory jest kolejnym bledem gry... dlatego nie lubie Pulsa i uzywam tylko na survivor
Skoro irytuja Cie docinki to dlaczego nigdy nie zareagujesz na docinki NM na forum nm mnie to nie za bardzo jak zwykle rusza bo zdaje sobie sprawe z tego ze to naturalne w tej sytuacji nie nalezy jednak odrazu odbierac to jako obelgi i reagowac obelgami.. jak to sam napisales: " kultura to podstawa"

btw najpierw idz na slozbe zasadnicza zobacz warunki w polskiej armii a pozniej podejmuj takie decyzje hehe
szybko sie odechce jak mi

Offline

 

#27 2008-04-10 20:21:24

*ReD_DraGon*

DA Member

2407855
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 165

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

znowu sie zaczelo:P


"Nie mów DZIĘKI tylko bierz do ręki póki miękki"

Offline

 

#28 2008-04-10 20:31:58

Orochimaru [S-Elite]

Spamer xD

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 82
WWW

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

a przypomina ze tbh dostało lanie  jeszcze z nm ;)ąz jedna osoba nie wyrobiła nerwowo:D Tak gram bez;) ale tylko jak są konkretni gracze ;] Survowo prawie nie gram.. teraz tylko overy.. a nie mozna opatentować.. tam sie liczy szybkośc staga aim.. hs nie zrobisz przelatujac kolesiowi po głowie.. a co najlepsze koleś może w Ciebie wypruć 2 magazynki w głowe i zabraz raptem 100 aromra.. trzeba wiedzie jak sie ruszac.. gdzie mierzyc.. wbrew pozorom nie ejst takie łatwe a nudny schemat jest bez stag i croucha.. wystrczy troche opnowania reflexu i nikt nie podskoczy bo dostaje hs..
Pierwsz docinki na temat nm były na tym forum:) dlatego przyjełem forme "agresywną";]
A co do woja zalezy co kogo Ciągnie i gdzie idzie
a survy też sie zdażaja bez jak sa z 4 osoby.. jest smiesznie i zabawnie.. a koncu sie po to gra ;]

Offline

 

#29 2008-04-11 09:34:34

[NoMercy]Destroyer

Przechodni

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 3

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

<<DA>>NaTaQ napisał:

po1. witam Cie destroyerze
a po2. nie bulweruj sie tak bo Ci zylka peknie i bedziesz mial problemy natury fizjologicznej

nie potrafisz wuczyć agresi w tekscie =] ja to pisalem całkiem na spokojnie...

<<DA>>NaTaQ napisał:

Ale jesli juz uwazasz Destro ze z nas takie nooby to zagraj w tym meczu profesjonalny morderco nie sadze abys zagral bo wiesz jakie prezentujesz umiejetnosci.. nie boj sie tego slowa jestes slaby a nas wyzywasz od noobow...? zjedziesz kazdego z nas??!! LOL!

1. Wskaz mi miejsce gdzie okreslilem siebie jako 'profesjonalnego morderce'
2. To było porównanie - czytanie ze zrozumieniem maleńki.
3. słaby ? time & date pls.

<<DA>>NaTaQ napisał:

Nigdy nie sprawiales mi problemow nawet na survie a dm sam wiesz jak grasz prawda jest taka ze nie tylko ja od nas Cie zjade

hahaha... ze co ? ^^  Panowie dwójkami... bo czasu szkoda.

Ty mnie na surv zjechałes... chyba jak wszedlem na server w 5 rundzie kiedy miales 800 pts... to fakt ^^ pojechałeś mnie xD

<<DA>>NaTaQ napisał:

Pozatym jestem na scenie dluzej od ciebie wiec nie mow mi ze nie znam sytuacji bo jak widzisz ta teoria ma swoje podstawy w praktyce

Nawet nie wiesz jak baaaaardzo sie mylisz =)

*ReD_DraGon* napisał:

ej po co te stresy??;/  po co ta glupia gatka... skonczcie temat i ch*j... a moim zdaniem Nataczq niepowinnas pisac w ten sposob o innych graczach...   

PEACE!!

Polać mu.

<<DA>>NaTaQ napisał:

wywyzszal to sie on twierdzac ze nas pojedzie wszystkich

time & date.

Offline

 

#30 2008-04-11 09:48:04

*ReD_DraGon*

DA Member

2407855
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 165

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

hehe spoko;]


"Nie mów DZIĘKI tylko bierz do ręki póki miękki"

Offline

 

#31 2008-04-11 11:18:33

Cabal

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 31

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

uuuu Nataq....podpadłeś to tak mi przypomina pewną  średniowieczną scenę gdzie szlachcic uderzył rękawiczką w twarz wyzywając na pojedynek swego rywala  gdy uraził jego honor tu jest podobnie ciekawe tylko czy Nataq przyjmie wyzwanie czy też ....xD

Offline

 

#32 2008-04-11 12:36:33

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

heh
Destro caly Twoj post byl o tresci agresywnej podobnie jak drugi
i co Ty mozesz powiedziec o rundach i punktach skoro dopiero od 4m-cy gram pod real nickiem wiec nie miales swiadomosci z kim grasz.. a nawiasem mowiac to widzialem ostatnio Twoj survivor z crowem bez formy musiales sie chowac aby go wyprzedzic w 2 ostatnich rundach ale i tak bylo widac duza roznice fragow i styl gry
nie bede sie angazowal juz w te docinki bo to juz totalny offtop jak zwykle zreszta przy okazji dyskusji z pewnym panem
a co do konfrontacji to nie zacytowales najwazniejszego o swoim uczestnictwie w meczu DA v NM a gadasz tu o jakis dwojkach...?
tam bedziesz mial 2 a nawet trzech na raz malenki

Offline

 

#33 2008-04-11 14:17:45

[NoMercy]Alucard

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 31

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

Możemy kiedyś zagrać tą klanówkę  bo te wypociny zaczynają być nudne :]

Offline

 

#34 2008-04-11 14:43:02

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

się robi może jakieś konkrety w końcu odnośnie meczu oczywiście

Offline

 

#35 2008-04-11 17:49:55

voxan

Turysta

6219982
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 35

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

...czy też narobi w majty i ucieknie do mamy...


AVP PRO-PLAYER

Offline

 

#36 2008-04-11 18:08:01

<<DA>>NaTaQ

Adminus Androgynus

6737534
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 474

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

temat duala przeniesiony na Arene a w temacie nastapil przelom dzieki skaziemu na forum NM..
mozna juz zaczac negocjacje co do terminu meczu.. chyba;]
21.04.08 poniedzialek wieczor..
to moja propozycja

Offline

 

#37 2008-04-11 19:55:06

*ReD_DraGon*

DA Member

2407855
Zarejestrowany: 2008-01-30
Posty: 165

Re: <<DA>> vs. [NoMercy]

zgadzam sie;]


"Nie mów DZIĘKI tylko bierz do ręki póki miękki"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora