Forum klanu Dark Alliance <<DA>>

Zapraszamy na wspolne dyskusje (oczywiscie w temacie AvP2)


#1 2009-01-05 06:20:22

Shakk

Second Admin

6611391
Skąd: Piastów:)
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 328

Frag który zapadł wam w pamięci

Zauważyłęm że duża częśc rozmów na gg kończy się opisywaniem swoich ładnych albo niesamowitych fragów. Nie żeby to było przechwalanie się swoimi umiejętnościami, tylko po prostu czasami zdarzy się naprawdę ładny frag o którym warto powiedzieć. Tak sobie wymyśliłem żeby jebnąć taki temacik i tutaj będziemy opisywać swoje ładne fragersy:] Myślę że nikogo z ludzi zaglądających na to forum fantazja nie ponosi i raczej będa tu ładne opisy....więc może od razu zacznę:


#1. Frag z respa. To było dawno jak cholera, dopiero uczyłem sie grać człowiekiem. A były to czasy gdzie SK było prawdziwą zmora nie było bowiem tego ochronnego ducha, a respawnujący się ludzie padali jak muchy z rąk wszechobecnych lamerów. Właśnie wedy grałem ludziem na mapie alleserfate albo lucifer's fate, i był tam także SKujący runner. Włąsnie zgnąłem i wciskałem fire żeby się szybciej odrodzić, oto co ujrzałem: odrodziłęm się pod ściana na półce a na mnie z dołu już leciał runner po kolejny SK. Mój marines zamachał nożem a fart tak chciał że run dostał prosto w łeb...widocznie miał mało energii bo od razu poległ pod moim stopami, a kwas mnie ominął:) lamer napisałem tylko "woooooooooah! with knife???"


#2. Całkiem niedawno na quarantine zdarzyło mi się podczas ogólnej strzelaninki wpaść w siatke preda. wyjąłem nóż i zacząłem ciąć siatkę. Strzelalnina nie ustawała i w końcu zginąłem ale tuż przedtem ukazało się "u fragged Gabbi" czy jakoś tak...zaintrygowany naciśnąłem TAB i okazało się że Gabbi to jedyny pred na servie! A faktycznie jeden zielony padł prosto na mie przed moja śmiercia. Czyli jednym słowem zabiłem preda nożem (farcik rzecz jasna)

Na razie te dwa bo muszę spierniczać;] czekam na wasze opowieści ze świata avp2
pzdr SiH


Don't even try to cry, 'cause you gonna DIE !

Offline

 

#2 2009-01-05 17:44:41

voxan

Turysta

6219982
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 35

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

hehe ja tam miałem pare fajnych akcji ale najbardziej się podniecam gdy zdejme aliena ze ściany, w locie albo usztrzele jakiegoś pro

extreme frag 1:
verloc, albo hanger.. podobne troszke mapy spadłem z pomostu... tak... to był verloc i zaczołem strzelać (w locie) do tego co było po drugiej stronie placu jakiś pred się męczył z dronem
nim pojawił się komunikat o samobójczej śmierci trafiłem drona a ten w agonii ochlapał preda kwasem i go zabił

extreme frag 2:
dawno temu za czasów lamy dyskiem się rzucało w tunelach na leadworks... dysk sie odbijał od ścian i robił komuś ciekawe SK potem reakcje typu "WTF?!"


to tyle co pamiętam


AVP PRO-PLAYER

Offline

 

#3 2009-01-07 01:16:35

Shakk

Second Admin

6611391
Skąd: Piastów:)
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 328

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

Kiedyś jak jeszcze grałem dronem miałem fajny przypadkowy frag. Na auridze respawnowałem się niedaleko statku (tam gdzie otwarta przestrzeń)...dobiegałem już do wejścia do tych korytarzy i się zatrzymałem żeby coś napisać....jakoś tak się ustawiłem pod samą scianął tuż za wegłem przy samych drzwiach. Napisałem co napisac miałem i juz miałem leciec dalej gdy nagle zza drzwi wbiega mi prosto w celownik dunya....odruchowo FIRE....babk miała takiego pecha że akurat jej głowa znalazła się w samym celowniku....w efekcie odgryzłem jej czape w biegu...normalnie drone-camper


Don't even try to cry, 'cause you gonna DIE !

Offline

 

#4 2009-01-09 02:04:22

WKS

DA Member

12579084
Skąd: Greenland
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 262

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

Ostatnio na compoundzie odstrzeliłem gościowi głowę który stał przy jednym z tych drewnianych słupów w środku mapy zwłoki padły na kolana a na słupie została coś jakby głowa ( tak jak w przypadku preda ) aż podszedłem ciekawy a to się okazała szczęka a przynajmniej tak wyglądała chciałem od razu F8 i fota ale nie zdążyłem
Zabicie przy pomocy aliena: który ochlapał kwasem stojącego obok też mi się zdarzyło,
no i coraz częściej trafiam aliena w locie za co należy mi sie duże          

Ostatnio edytowany przez WKS (2009-01-09 02:07:26)

Offline

 

#5 2009-01-09 11:18:42

RaaFF

Tubylec

2098383
Skąd: Kingston Upon Hull
Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 63

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

Raz na Alleserfate Zbych z EH dostał ode mnie heada ze spearguna w locie ;d tzn on spadał ale do ziemi doleciało tylko ciało głowa chyba poszybowała przez jakąs teksture poza mapę ;d

Raz też siedząc jeszcze w respawnie zdekapitowałem nożem preatoriana który niezbyt rozumiał zdanie "don't SK buddy"

Były też kiedyś dwa fragi pod rząd gdy byłem zapakowany w siatke pierw dostał kiepski pred, który nie wiedząc dlaczego podchodził do mnie od przodu, a potem był jeszcze midair na alienie który pouncnał w moją stronę, ale to już był czysty fuks ^^

Offline

 

#6 2009-01-17 14:35:09

Shakk

Second Admin

6611391
Skąd: Piastów:)
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 328

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

Ostatnio na Depocie udało mi się śmiesznie ustrzelić gostka. Ja wychodziłem z bunkra, wyszedłem już z tego tunelu gdzie leży apteczka, pancerz i ammo i patrzę, na podwyższeniu przede mną walka marinek nawala predalienka. Widzę tylko górne częsci ich jak któryś podskoczy...biegne więc co sił w nogach żeby skorzystac z zamieszania i któregoś ustrzelić. usłyszałem sieknięcie z ogona i podczas podskoku zobaczyłem że człowiek stoi sparaliżowany ale widziałem go tylko od barków w górę. Predalien w tym czasie zrobim leap-jump'a. Gdy tylko opadłem podskoczyłem natychmiast drugi raz (Predalien był w szczytowym momencie leapa) i wystrzeliłem w ostatnia zapamiętaną pozycję marina. Trafiłem go w sam skraj czoła, który ledwo co wystawał znad podwyższenia (w momencie strzału mniej wiecej przeskakkiwałem ten kanał). Predalien opadł na drgające zwłoki mojej ofiary.

Ostatnio edytowany przez Shakk (2009-01-17 18:14:46)


Don't even try to cry, 'cause you gonna DIE !

Offline

 

#7 2009-01-21 10:55:56

robar3

Spamer xD

5081132
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 82

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

ja miałem taką akcję gdy predator złapał mnie w siatkę uwolniłem się  z niej i nie miałem naboi do snipy i pistola  to zabijałem nożem


hevi pred zabił dzidą  predaliena  za pierwszym ciosem z dzidy a ja go zarombałem nożem odciołem mu głowę  a następnie zabił mnie runner

jak się odrodziłem to miałem nuż w ręce i runner zrobił mi 3 razy SK pod rząd

Offline

 

#8 2009-01-23 23:58:05

Shakk

Second Admin

6611391
Skąd: Piastów:)
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 328

Re: Frag który zapadł wam w pamięci

Ledwo przed chwilą zdarzył mi się ciekawy frag....graliśmy na Lucifer's fate....respnąłem się gdzieś na górze i tak sobie biegłem gdy zobaczyłem obcego lecacego w moją stronę (był to Ave)....nie doleciał i złapał się "zbocza" tego parapetu górnego, a ja podbiegłem do krawędzi...niestety trochę za daleko (popatrzyłem na skaner) i zacząłem sie zeslizgiwac w dół...prosto na obcego...odruchowo skoczyłem do przodu, przeleciałem nad dronem, odwróciłem się w locie i (będąc nad obcym) zastrzeliłem go, ale niestety obcy ochlapał mnie kwasem na tyle skutecznie że moje spotkanie z ziemią zakończyło się suicidem;] w tą czy w tamta - efektywnie było


Don't even try to cry, 'cause you gonna DIE !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www